Сайт РМО
вчителів
трудового навчання

Субота, 24.02.2018, 22:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності. (Ян Коменський)
Меню сайту
Друзі сайту
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • Веб-спільнота вчителів
  • ДОІППО 
  • Єдиний освітній центр
  • МОНУ
  • Мої знання
  • Класна оцінка
  • Методичний портал


  • Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
    Статистика
    » Зареєструвалось на сайті
    Всього: 61
    » Із них
    Адміністраторів: 5
    Модераторів: 10
    Провірених: 0
    Користувачів: 46

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    [Хто сьогодні нас відвідав?]
    Головна » 2018 » Січень » 8 » Список учнів-учасників ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році
    16:29
    Список учнів-учасників ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

     

    Список

    учнів-учасників ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з

    навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

     

     

    Школа

    П.І. учня

    Клас

    Предмет

    ПІП. учителя

    1

    Башмачанська СШ

    Ємець Олеся

    9

    Біологія

    Соколова В.Г.

    2

    Башмачанська СШ

    Ємець Олеся

    9

    Хімія

    Соколова В.Г.

    3

    Дзержинівська СШ

    Гордійчук Олексій

    10

    Екологія

    Гурова Н.І.

    4

    Дзержинівська СШ

    Гордійчук Альбіна

    8

    Математика

    Фокіна Л.О.

    5

    Дзержинівська СШ

    Давидов Олександр

    9

    Географія

    Кириченко Л.О.

    6

    Дзержинівська СШ

    Гордійчук Олексій

    10

    Географія

    Кириченко Л.О.

    7

    Криничанська СШ

    Рябенко Тимур

    9

    Трудове навчання

    Шмигельський А.С.

    8

    Криничанська СШ

    Вовк Валерій

    10

    Трудове навчання

    Шмигельський А.С.

    9

    Криничанська СШ

    Біла Катерина

    9

    Правознавство

    Подолкіна О.В.

    10

    Криничанська СШ

    Величко Віталій

    11

    Астрономія

    Книш І.Г.

    11

    Олександропільський НВК

    Моня Ніна

    8

    Українська мова

    Янишівська А.С.

    12

    Олександропільський НВК

    Моня Ніна

    8

    Історія

    Захарченко Т.М.

    13

    Олександропільський НВК

    Моня Ніна

    8

    Біологія

    Дегтярьова Ю.В.

    14

    Привільнянська СШ

    Черкес Ілля

    10

    Історія

    Бойда В.Й.

    15

    Привільнянська СШ

    Черкес Ілля

    10

    Правознавство

    Бойда В.Й.

    16

    Привільнянська СШ

    Скрипченко Марія

    9

    Англійська мова

    Манджиєва Ю.В.

    17

    Сурсько-Михайлівська СШ

    Бичан Аліна

    11

    Трудове навчання

    Кошевич О.А.

     

    Башмачанська СШ – 2 учасника

    Дзержинівська СШ - 4 учасника

    Криничанська СШ - 4 учасника

    Олександропільський НВК -3 учасника

    Привільнянська СШ -3 учасника

    Сурсько-Михайлівська СШ -1 учениця

    Переглядів: 25 | Додав: ЕАК | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Пошук
    Календар
    «  Січень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031
    Архів записів
    Друзі сайту
    відділ освіти Солонянської РДА
  • Єдиний освітній центр
  • СШЛНІТ
  • Мої знання
  • Класна оцінка
  • Методичний портал
  • Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz