1 квітня 2015 року в Василівській СШ-інтернат відбувся семінар вчителів трудового навчання Солонянського освітнього округу на тему:«Виготовлення та використання пристроїв шкільної майстерні». Завданням семінару було опрацювати технологію виготовлення та правила використання пристроїв шкільної майстерні.
Методист Солонянського районного науково-методичного кабінету Сутуга Олексій Миколайович розглянув питання конструювання на уроках трудового навчання.
Некритий Д.В.- вчитель трудового навчання Мопрівської СШ представив майстер-клас «Столярне зажимне пристосування», Ткаченко М.М. - вчитель трудового навчання Промінської СШ - «Двостороння лучкова пилка», Баранов В.О. - вчитель трудового навчання Єлізарівської СШ - «Пристрій для згинання листового металу», Мельник В.В. - вчитель трудового навчання Незабудинської СШ - «Брусок шліфувальний».
Чумак О.С. - вчитель трудового навчання Василівської СШ, ознайомив колег з методикуою роботи в програмі «Акробат» при побудові наочних зображень для технологічної карти.
Керівник методоб`єднання вчителів трудового навчання, вчитель тудового навчання Солонянської СШ №1 Найда М.М. представив присутнім публікації у фахових журналах. Також педагоги ознайомилися із виставкою кращих робіт учнів Василівської СШ-інтернат.
![DSCN3987](http://metodistsolone.dp.ua/images/%D0%B4%D0%BB%D1%8F_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD/2015/03/DSCN3987.jpg)
|